Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Administrator Bazy Danych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5789 dni temu

Ogłoszenie numer: 49564, z dnia 2008-09-17

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma projektującą, dostarczająca i instalująca rozwiązania techniczne w przemyśle i energetyce.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3596-08

Opis stanowiska

- integracja i konfiguracja 2 systemów informatycznych w firmie (Warszawa - Wałbrzych)- wdrażanie nowych rozwiązań- wdrażanie systemu SAP- administrowanie systemem- wsparcie w zakresie VPN Connections, Symphonia (ERP)- nadzór nad sprzętem informatycznym- współpraca z podwykonawcami i firmami współpracującymi- stworzenie nowej wizji systemu

Wymagania

- doświadczenie w pracy w korporacji (w pracy z bazami danych)- uprawnienia CISCO- wiedza z zakresu systemu SAP Basic, ABAP, FI/CO/PS- znajomość OS Windows, Baz Danych, bezprzewodowych łączy, protokołów, programowania zespołowego Exchange, serwerów MS IIS, Client/Server Architecture, sieci internetowych LAN/WAN, języków programowania- mile widziana znajomość technologii internetowych, stacji bazowej Lancom oraz centrali internetowej PBX- bardzo dobry poziom języka angielskiego

Oferujemy

- szkolenia- delegacje- pakiet medyczny- program premiowy- niezbędne narzędzia pracy