Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Activity Leader / Wielka Brytania

Prowork
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6782 dni temu

Ogłoszenie numer: 16949, z dnia 2005-12-21

Prowork

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/16 Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Pracodawca: duża renomowana brytyjska firma, posiadająca sieć komfortowo wyposażonych centrów edukacyjnych (Activity Centres), specjalizująca się w organizowaniu aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z całego świata. Roczny staż w branży edukacyjnej i turystycznej i praktyka na stanowisku Activity Leader (prowadzenie zajęć sportowych, pierwsza pomoc, zajęcia rekreacyjne, pomoc w bezpośredniej opiece nad dziećmi) oraz zapoznanie ze specyfiką pracy we wszystkich działach ośrodka. Celem stażu jest zdobycie kwalifikacji zawodowych poprzez pracę („on job training”) oraz dostosowany do profilu pracy cykl szkoleń zawodowych. Jest to unikalna propozycja dla osób, które chcą biegle opanować znajomość angielskiego i rozpocząć karierę w branży turystycznej czy edukacyjnej

Wymagania

wiek: 18-24 lat dobra znajomość j. angielskiego samodzielność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole dodatkowym atutem jest wykształcenie związane z turystyką, sportem lub pedagogiką oraz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

Oferujemy

Stażysta ma zagwarantowane: ►roczny kontrakt na odbycie stażu (Modern apprenticeship contract ) ►zakwaterowanie i wyżywienie ►stypendium w wysokości 250 funtów miesięcznie (netto) ►Certyfikat National Vocational Qualification in Catering & Hospitality(level 2/level 3) wydawany po ukończeniu stażu. ► pracę w międzynarodowym zespole i możliwość szybkiego awansu zawodowego ► stałą pomoc koordynatora stażu ►KOSZTY - TYLKO ZA DOJAZD WŁASNY (ok.300 zł) Uwaga: Obecnie przyjmujemy zgłoszenia kandydatów na staż rozpoczynający się od 15 stycznia 2006. Posiadamy certyfikaty nr 961/1b oraz 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przygotowaniem i przetłumaczeniem dokumentów i organizacją wyjazdu do miejsca pracy. www.prowork.com.pl