Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Account Manager (Poliolefiny)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5332 dni temu

Ogłoszenie numer: 84159, z dnia 2009-12-17

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4119-09

Opis stanowiska

- Kierowanie wdrażaniem strategii sprzedaży firmy - Określanie i rozwijanie nowych możliwości biznesowych - Ocena potencjału rynku, przyszłych tendencji i działań konkurencji - Wsparcie działu marketingu - Nadzorowanie rozwiązań technicznych realizowanych u klienta

Wymagania

- Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: chemia, inżynieria chemiczna, inżynieria materiałowa - 3 lata doświadczenia w sprzedaży, marketingu lub obsłudze technicznej (preferowane w branży chemicznej) - Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - Prawo jazdy kat. B - Gotowości do podróżowania (teren Polski i prawdopodobnie krajów sąsiadujących)

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowym koncernie chemicznym o szerokim profilu działalności - Możliwości rozwoju i awansu - Szkolenia