Trivium Packaging Poland jest wiodącą firmą w dziedzinie produkcji opakowań metalowych. Nasze zakłady zlokalizowane są na całym świecie, lokalizację oraz listę obsługiwanych rynków można znaleźć na stronie internetowej naszej firmy.

Aktualne oferty pracy

Firma Trivium Packaging Poland Sp. z o o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Monter

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Poszukujemy stolarzy - monterów torów i urządzeń kręgielni po przeszkoleniu. Pracujemy również w wielu krajach Europy.
  • Menadżer / Menadżerka w Sklepie Firmowym T-Mobile

    T-Mobile Polska S.A.   Kraków    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    Zadania, które na Ciebie czekają: Rozwój biznesu w sklepie wraz z bieżącą analizą i raportowaniem wyników sprzedaży. Realizacja celów sprzedażowych salonu. Czynne uczestnictwo w budowaniu trwałych relacji z klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Budowanie, rozwijanie i...
  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. zatowarowania

    VRG S.A.   Kraków    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę
    2 godz.
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za: sporządzanie bieżących raportów i ich analizę; realizację planu dostaw; alokację zapasu; tworzenie zamówień oraz kontrolę ich realizacji; współpracę z działem produkcji; współpracę z działem zakupów;
  • Kierownik Kontraktu

    Murapol Venture Partner S.A.   Kraków    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    2 godz.
    Twój zakres obowiązków: realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem; ofertowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami; prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy; uzyskiwanie i przygotowanie...
  • Zastępca Dyrektora Salonu

    AGATA Spółka Akcyjna   Nowy Sącz    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    2 godz.
    Twój zakres obowiązków Efektywne zarządzanie dużym zespołem pracowników; Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta; Konsekwentna realizacja celów biznesowych; Stałe zwiększanie efektywności biznesowej zarządzanego salonu; Utrzymanie zgodnych z zasadami standardów prezentacji...
  • Mechanik

    Emtor Spółka z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko serwisanta wózków widłowych. Główne zadania na stanowisku: Naprawy, przeglądy i konserwacje wózków widłowych;
  • Zbrojarz

    Lambda S.A.   Poronin, k. Zakopanego
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   34,00 - 37,00 zł brutto/godz.  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Twój zakres obowiązków Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami.
  • Sprzedawca / Sprzedawczyni Aelia Duty Free

    Lagardere Duty Free Sp. z o.o.   Kraków, Lotnisko Balice, ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1    praca stacjonarna
    3 godz.
    Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa Klienta; Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar; Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie;
  • Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

    VRG S.A.   Kraków, Galeria Krakowska    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    3 godz.
    Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki.
  • Kucharz (K/M)

    Novotel i ibis Kraków Centrum   Kraków    praca stacjonarna
    3 godz.
    Twoja misja W swojej pracy połączysz zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!
Zobacz archiwalne oferty pracy

Trivium Packaging Poland Sp. z o o.

Katy 3

32-107 Radziemice