Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o. to lider w branży HR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług personalnych świetnie znamy wszystkie sekrety współczesnego rynku pracy. Wiemy, jak trudno jest wielu firmom znaleźć pracowników, którzy spełnią oczekiwania i sprawdzą się w pracy. Wiemy też, jak trudno jest wielu kandydatom znaleźć odpowiednią posadę, na jakiej będą mogli wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz rozwijać się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Dlatego nasze działanie polega na pośredniczeniu między tymi grupami. Wiemy, czego oczekują pracodawcy i jak do nich dotrzeć. Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a naszymi Klientami są największe firmy polskie i zagraniczne. Dla naszych Klientów szukamy najlepszych pracowników. Prowadzimy rekrutacje zarówno na stanowiska szeregowe, jak i kierownicze.

Aktualne oferty pracy

  • Magazynier

    FALLWORK Sp zo.o.   Gdańsk, Kowale    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   29,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: Przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z zamówieniami; Etykietowanie i przechowywanie produktów zgodnie z procedurami; Monitorowanie stanów magazynowych i raportowanie ewentualnych nieprawidłowości; Sortowanie paczek kurierskich; Wymagania: Brak...
  • Młodszy Operator Produkcji

    FALLWORK Sp zo.o.   Gdańsk, Kokoszki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   28,50 - 33,20 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do twoich obowiązków należeć będzie: Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach; Obsługa maszyn produkcyjnych; Drobne serwisy na terenie parku maszynowego; Prace związane z utrzymaniem ruchu na produkcji; Wymagamy: Gotowość do pracy zmianowej (Zmiany również nocne) Gotowość do pracy...
  • Pakowacz

    FALLWORK Sp zo.o.   Kiekrz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie   30,50 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    PRACA POLEGA NA: ręczne pakowanie kosmetyków w zestawy prezentowe; oklejanie; wkładanie gotowych opakować na palety/kartony;
  • Pomocnik produkcji – etykietowanie i oklejanie produktów

    FALLWORK Sp zo.o.   Poznań    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Obowiązki: etykietowanie produktów, pakowanie towarów, sprawdzanie jakości produktów, bieżąca obsługa linii produkcyjnej, przestrzeganie norm ilościowych, realizacja planu produkcji, obsługiwanie maszyn.
  • FALLWORK Sp zo.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   28,50 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    PRACA POLEGA NA: podawaniu płyt akumulatorowych w maszynach; umieszczaniu ich w obudowie; ustawieniu ręcznym maszyn; Nie wymagamy doświadczenia, pracując z nami zdobędziesz je. WYMAGAMY: sprawności fizycznej lub manualnej; sumienności i zaangażowania; dyspozycyjności ( praca trzy zmianowa)
Zobacz archiwalne oferty pracy

20

FALLWORK Sp zo.o.

TOWAROWA 35

61-896 POZNAŃ