Zielona Linia to centrum kontaktowe urzędów pracy w Polsce udzielające kompleksowej informacji osobom bezrobotnym, które chcą znaleźć pracę, odbyć staż, podnieść swoje kwalifikacje czy założyć własną firmę.Za pośrednictwem infolinii pod numerem 19524, e-mailowo, na czacie oraz poprzez portale społecznościowe konsultanci odpowiadają na pytania, informują o naborach, formach wsparcia oferowanych przez urzędy pracy, wskazują kontakt do odpowiednich jednostek.Zielona Linia udziela informacji wszystkim osobom, które szukają pracy, jak też pracodawcom, którzy chcą skorzystać z dotacji i refundacji na zatrudnienie pracowników, szkoleń lub też planują zatrudnić cudzoziemców.Zielona Linia oferuje również szereg narzędzi ułatwiających znalezienie pracy, w tym Fabrykę CV, wyszukiwarkę ofert pracy. Pracodawcom oferuje możliwość dodawania ogłoszeń o pracy, usługę rekrutacji pracowników oraz wyszukiwarkę pracowników.Wszystkie usługi są bezpłatne.

Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia Zielona Linia

tel. 19524

Aktualne oferty pracy

Firma Zielona Linia nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Dostawca - Kurier

    PTD PARTNER   Białystok    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa   30,00 - 45,00 zł / godz. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków Odbieranie i dostarczanie posiłków/zakupów; Dostawy kurierskie małych przesyłek (Xpress Delivery) Zabezpieczanie przesyłek przed ewentualnymi uszkodzeniami; Utrzymywanie dobrych relacji z klientami;

    2 dni
  • Kierownik / Inżynier Robót Budowlanych

    Climatic Sp. z o.o. Sp. k.   podlaskie    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    5 dni
    Twój zakres obowiązków: nadzór nad robotami budowlano - wykończeniowymi, nadzór, koordynacja i organizacja prac podwykonawców, oraz sił własnych, udział w procesach koordynacyjnych prac projektowych i prefabrykacji budynków modułowych w Zakładzie Produkcyjnym; opracowywanie dokumentów...
  • Interim Manager / Dyrektor Zarządzający

    JPF Czech s.r.o.   podlaskie    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    menedżer / dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat / część etatu   20 000 - 30 000 zł netto (+VAT)/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Co jest potrzebne do współpracy z nami: Entuzjazm do zarządzania firmami i kontaktu z ludźmi; Ekspertyza menedżerska i udokumentowana praktyka z wynikami; Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu całą firmą, czy to z pozycji dyrektora wykonawczego/prezesa/dyrektora generalnego - nazwa...

Zielona Linia

ul. Ciepła 40

15-472 Białystok