BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w kraju oraz na rynkach: niemieckim, holenderskim, słowackim i czeskim. To Spółka zatrudniająca ponad 500 pracowników na terenie kraju oraz poza jego granicami. Dołączając do nas będziesz miał/a okazję pracować przy ciekawych projektach.

BESTA jest doskonałym miejscem do realizacji planów i ambicji zawodowych, zapewniając jednocześnie odpowiednie warunki finansowe i socjalne, dające poczucie stabilizacji.

Aktualne oferty pracy

  • Majster budowy / Kierownik Robót

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Zakres obowiązków: Nadzór nad pracami budowlanymi zgodnie z harmonogramem i planem; Koordynacja i wsparcie ekipy budowlanej; Kontrola jakości wykonanych prac oraz przestrzegania przepisów BHP; Raportowanie postępu prac do kierownictwa projektu;
  • Inżynier Budowy

    BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.   Mińsk Mazowiecki    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twój zakres obowiązków: uczestniczenie w przygotowaniu i organizacji budowy; prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego; nadzorowanie oraz koordynacja pracy brygad roboczych; zarządzanie sprzętem i materiałami; dokonywanie pomiarów geodezyjnych; nadzór nad...
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Przemysłowa 23

35-105 Rzeszów