POLMED S.A. to operator prywatnej opieki medycznej, zapewniający kompleksową opiekę medyczną dla firm, instytucji  i pacjentów indywidualnych już od 1999 r.

Firmy wspieramy  kompleksowym zarządzaniem medycyny pracy, szczepieniami i akcjami profilaktycznymi (w tym testy, szczepienia i diagnostyka powikłań COVID-19).

Klientom indywidualnym oferujemy prywatne pakiety opieki medycznej, badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz jednorazowe konsultacje lekarzy różnych specjalizacji.

Nowoczesne Centra Medyczne POLMED zlokalizowane są w największych miastach Polski: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Olsztyn, Poznań, Sosnowiec, Starogard Gdański, Tczew, Warszawa, Wrocław.

Dodatkowo firma współpracuje z ponad 3000 Partnerami Medycznymi na terenie całego kraju. Obsługę Pacjentów w całym kraju wspiera zespół konsultantów telefonicznego Centrum Obsługi Pacjenta oraz nowoczesny system informatyczny.

Od 2021 roku do  POLMED dołączył  Szpital Rehabilitacyjny JANTAR oraz sieć przychodni diagnostyki obrazowej.

Aktualne oferty pracy

  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    POLMED S.A.   Gdańsk, CH Manhattan    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Warunki współpracy pełen etat; umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt; mile widziani studenci;
  • Pielęgniarz / Pielęgniarka

    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    19 godz.
    praca w gabinecie zabiegowym POZ, w tym w punkcie pobrań, nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta, współpraca z lekarzami, pielęgniarkami, pielęgniarzami i pracownikami Recepcji.
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz / Ratownik medyczny

    POLMED S.A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Obowiązki: praca w gabinecie zabiegowym, w tym w punkcie pobrań; nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta; współpraca z lekarzami, pielęgniarkami, pielęgniarzami i pracownikami Recepcji; Wymagania: aktualne prawo wykonywania zawodu; umiejętność wykonywania standardowych procedur...
  • Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

    POLMED S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    ZADANIA: Prowadzenie pełnej księgowości firmy. Przetwarzanie, wprowadzanie i księgowanie dokumentów i wyciągów bankowych. Samodzielne i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (np. VAT, CIT, podatek dochodowy). Przygotowywanie sprawozdań do GUS, US. Prowadzenie działań zgodnych z...
  • Kontroler finansowy

    POLMED S.A.   Starogard Gdański    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    7 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyła w rozwijaniu kontrolingu finansowego i zarządczego Grupy Kapitałowej POLMED (uwzględniającej POLMED S.A., ale także spółki z pionów diagnostyki obrazowej i rehabilitacji) przy współpracy z Dyrektorem Finansowym oraz osobami odpowiedzialnymi za...
Zobacz archiwalne oferty pracy

5

POLMED S.A.

Os. Kopernika 21

83-200 Starogard Gdański