Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników.Nasi konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie w rekrutacji. Dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie trafnie określić potrzeby Klienta, a następnie dopasować właściwe metody potrzebne do realizacji powierzonego zadania.Nasza firma świadczy usługi rekrutacyjne dla wielu sektorów takich jak: Budownictwo, Inżynieria, Produkcja, Przetwórstwo Spożywcze, Telemarketing, Sprzedaż.Posiadamy certyfikaty Ministerstwa Pracy nr 2544 uprawniające nas do rekrutacji personelu do pracy na terenie Polski i za granicą. Zgodnie z przepisami nasze usługi są wolne od opłat ze strony Kandydatów.

Aktualne oferty pracy

  • Operator CNC Frezer

    Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia G. Balak   Niemcy, Lahr    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   93,00 - 106,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Zakres obowiązków: obsługa frezarek ze sterowaniem Heidenhain; wprowadzanie korekt w programie; frezowanie na maszynach 3 i 5 osiowych, wiercenie otworów;
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia G. Balak

os. Bohaterów Września 2/18

31-620 Kraków