Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik Obsługi Dworca Autobusowego - Dyżurny Ruchu w Centrum Operacyjnym Dworca Autobusowego

    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A   Warszawa    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zadania: kontrola punktualności odjazdów przewoźników korzystających z dworca; odprawa autobusów; obsługa centrum monitoringu obiektu; współpraca z przewoźnikami; współpraca z ochroną obiektu i służbami utrzymania czystości; Wymagania: wykształcenie średnie; umiejętność obsługi...
  • Kierowca autobusu

    Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Wymagania: dyspozycyjność; wysoka kultura osobista; zaangażowanie; sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań; punktualność; Wymagane dokumenty: prawo jazdy kat. D; kwalifikacje na przewóz osób (kod 95 w prawie jazdy) zaświadczenie o niekaralności;
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Al. Jerozolimskie 144

02-305 Warszawa