Korzyści pracy w Trenkwalder

umowa o pracę

pakiet sportowy

opieka medyczna

ubezpieczenie zdrowotne

wyjazdy integracyjne

płatny program poleceń

wygodna lokalizacja naszych biur

okolicznościowe spotkania firmowe

konkursy wewnątrzfirmowe

możliwości rozwoju/awansu

platforma e-learningowa

Aktualne oferty pracy

  • Operator produkcji / Operator rozlewu (m/k)

    Trenkwalder   Pilawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat
    5 godz.
    Obowiązki: obsługa urządzeń produkcyjnych, dostarczanie pustych opakowań do linii produkcyjnych, nadzorowanie pracy urządzeń etykietujących, kontrola jakości gotowych produktów, czyszczenie urządzeń produkcyjnych i instalacji.
  • Pracownik produkcji (k/m)

    Trenkwalder   Grójec    praca stacjonarna
    5 godz.
    Obowiązki: praca przy produkcji foteli samochodowych, montaż elementów konstrukcji foteli, obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej, dbanie o jakość produkowanych wyrobów.
  • Komisjoner / Order Picker (m/k)

    Trenkwalder   Niemcy, Ravensburg
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    23 godz.
    Zakres obowiązków: przygotowywanie towaru wg. bieżącego zapotrzebowania, z użyciem skanera, obsługa wózka paletowego ręcznego i/lub elektrycznego – wymagane jest doświadczenie w obsłudze tego typu wózków, kontrola zamówień pod kątem ilościowym, wspomaganie pozostałych działów...
  • Technik utrzymania ruchu (m/k)

    Trenkwalder   Plewiska    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    23 godz.
    Do Twoich obowiązków będzie należeć: wykonywanie planowych przeglądów profilaktycznych i remontów maszyn produkcyjnych, naprawianie i regulowanie maszyn w trakcie produkcji, montaż nowych urządzeń, instalacji elektrycznych i mechanicznych, tworzenie rozwiązań usprawniających procesy,...

    Trenkwalder   Strzegom    praca stacjonarna
    1 dni
    Do Twoich obowiązków będzie należeć: wykonywanie planowych napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych oraz instalacji, wykonywanie napraw, regulacji i usuwanie stanów awaryjnych powstałych podczas produkcji, analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych, tworzenie...
Domaniewska 39
02-247 Warszawa

40

Oddziałów w Polsce