Najnowsze oferty pracy

  • Analityk / Specjalista z funkcją Lidera

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdańsk    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: Przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym. Wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Organizowanie pracy na stanowiskach-...
Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Koordynatora Laboratorium

GynCentrum Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
1391 dni temu

Gyncentrum to lider wśród ośrodków leczenia niepłodności w Polsce. Kompleksowa diagnostyka, nowoczesne metody leczenia, inwestycje w nowe technologie medyczne i uruchamianie kolejnych placówek pozwalają nam zatroszczyć się o Pacjentów na najwyższym światowym poziomie.

Dziś w grupie Gyncentrum działają 4 placówki leczenia niepłodności, wielospecjalistyczne centrum medyczne, klinika przeszczepu włosów, klinika medycyny estetycznej, centrum liposukcji, ośrodek badań klinicznych, prywatny szpital oraz laboratorium genetyczne. Pracujemy w zespole ceniących sobie profesjonalizm i rzetelność specjalistów z różnych dziedzin.

Dynamiczny rozwój oferty medycznej przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości obsługi pacjentów wymagają skutecznej organizacji pracy placówki. Jeśli chcesz wytyczać cele i koordynować ich realizację, posiadasz doświadczenie w kierowaniu zespołem rozproszonym i chcesz rozwijać swoje kompetencje kierownicze wyślij nam swoje CV.

Miejsce pracy: Sosnowiec (Niwka)
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • monitoring i kontrolowanie płynności realizowanych badań,
  • kierowanie dużym zespołem w rozproszonej strukturze organizacyjnej (m.in. organizacja pracy i zasobów w placówce, monitoring grafików pracy, monitoring czasu pracy)
  • koordynowanie, nadzór i współpraca ze wszystkich działami
  • dbanie o stały rozwój zakresu i jakości świadczonych usług,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki na rynku lokalnym,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenia wyższego,
  • umiejętności wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji,
  • silnej orientacji na cel, poczucia odpowiedzialności
  • umiejętności pracy pod presją czasu, w dynamicznej atmosferze
  • gotowości do podejmowania samodzielnych decyzji.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w zgranym i zaangażowanym zespole,
  • codzienne obiady na koszt firmy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet medyczny,
  • dowolna forma współpracy: umowę o pracę na pełen etat/ B2B.