Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Hotelu

    Hotel Fryderyk Sp. z o.o.   Duszniki-Zdrój, Hotel Fryderyk    praca stacjonarna
    dyrektor  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres Obowiązków: Kompleksowe zarządzanie operacyjne hotelem oraz nadzór nad wszystkimi działami, w tym recepcją, gastronomią i housekeepingiem. Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych i sprzedażowych mających na celu zwiększenie przychodów hotelu. Wdrażanie nowoczesnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora Hotelu

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3797 dni temu
Od ponad 20 lat rozwijamy sieć nowoczesnych hoteli cenionych zarówno przez segment korporacyjny, jak i turystów indywidualnych. Aktualnie pod marką Qubus Hotel funkcjonuje 12 obiektów. Zapewnienie komfortu dla naszych Gości oraz najwyższej jakości świadczonych usług stanowi priorytet w naszej działalności i jednocześnie staje się wyznacznikiem rozwoju całej sieci. Dołącz już dziś do naszego zespołu i twórz z nami najlepszy hotel w mieście.

Do czterogwiazdkowego hotelu w Katowicach poszukujemy osoby zainteresowanej ciekawą pracą pełną wyzwań na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Głównym zadaniem na stanowisku będzie wsparcie Dyrektora Hotelu
w zakresie prawidłowego funkcjonowania hotelu w tym m.in.:
  • dbałość o wysokie obłożenie hotelu oraz restauracji
    i centrum konferencyjnego przy zachowaniu najwyższego standardu obsługi Gości;
  • dążenie do optymalnego zarządzania obiektem hotelowym;
  • podejmowanie i koordynowanie działań w zakresie zapewnienia efektywnej działalności hotelowej, gastronomicznej i konferencyjnej hotelu;
  • nawiązywanie i utrzymanie relacji z kluczowymi Klientami;
  • planowanie i prowadzenie aktywnego marketingu i sprzedaży;
  • organizacja i zarządzanie pracą personelu wg standardów sieci;
  • sporządzanie raportów z działalności podległych sobie obszarów;
  • kontrola zamówień i zapasów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji.
Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:
  • minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego w branży hotelarskiej, turystycznej lub gastronomicznej na stanowisku kierowniczym - warunek konieczny;
  • praktycznej wiedzy w zakresie kierowania zespołem;
  • gotowości do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych oraz gotowości do częstych wyjazdów służbowych już na etapie wdrożenia na stanowisku;
  • wykształcenia wyższego;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
    (w mowie i w piśmie);
  • doskonałej organizacji pracy i odpowiedzialności;
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office;
  • prawa jazdy kat. B.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy
do przesłania aplikacji.

Oferujemy:
  • udział w sześciotygodniowym programie adaptacyjnym
    dla kadry menadżerskiej;
  • interesującą pracę w gronie profesjonalistów;
  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Dyrektora Hotelu
    w ramach sieci;
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport;
  • dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS.