Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Zarządca nieruchomości / administrator

LIBRUS Nieruchomości
Katowice
praca stacjonarna
5945 dni temu

Ogłoszenie numer: 43808, z dnia 2008-05-07

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych oraz Prywatnych Właścicieli. www.nieruchomosci.librus.pl

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 50/ZK/2008

Opis stanowiska

- zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi - organizacja czasu pracy administratorów i konserwatorów - prowadzenie dokumentacji Wspólnot Mieszkaniowych - utrzymywanie kontaktów i negocjacje z klientami, mieszkańcami, administratorami - pozyskiwanie ofert do remontów budynków - pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

- doświadczenie w branży - wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami - znajomość obsługi komputera - znajomość podstaw rachunkowości, ekonomii, zarządzania - zdolność szybkiego uczenia się - rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz z zakresu zarządzania - pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów - duża dyspozycyjność Mile widziane: - posiadanie licencji zawodowej zarządcy nieruchomości

Oferujemy

- Stabilną pracę na cały etat (umowa o pracę) - Mozliwość rozwoju zawodowego i osobistego - Pracę w młodym zespole z doświadczonymi profesjonalistami