Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Windykator Należności w Terenie

Intrum Justitia Sp. z o.o.
Kraków, Kraków, Rybnik
praca stacjonarna
6326 dni temu

Ogłoszenie numer: 31427, z dnia 2007-06-25

Intrum Justitia w Polsce należy do największej w Europie Grupy specjalizującej się w windykacji należności oraz zarządzaniu wierzytelnościami w oparciu o ponad 80-letnie doświadczenie.

Miejsce pracy: Kraków, Kraków, Rybnik

Opis stanowiska

  • Osobiste spotkania i negocjacje z dłużnikami w miejscu ich zamieszkania
  • Wymagania

    Poszukujemy osób:
  • Z minimum rocznym doświadczeniem w windykacji należności w terenie
  • Posiadających samochód
  • Potrafiących samodzielnie i konsekwentnie prowadzić negocjacje bezpośrednie
  • Pewnych siebie, stanowczych i wyważonych w prowadzeniu rozmowy
  • Skrupulatnych w prowadzeniu rozliczeń i raportów
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe, dodatkowo prowizja oraz premia uznaniowa
  • Stałą opiekę organizacyjną i pomoc merytoryczną
  • Karta paliwowa