Praca.pl Praca Lubuskie
Wężyska

Praca Wężyska

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 253

  • Stolarz budowlany

    Praca.pl   lubuskie     za 3 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    13 dni
    Twoje główne zadania: Montaż oraz demontaż okien, drzwi i schodów. Renowacja starych instalacji oraz instalacja nowych elementów drewnianych. Przygotowanie, montaż oraz dobór materiałów z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Dbanie o czystość miejsca pracy oraz odpowiednie...
  • Majster / Brygadzista

    Praca.pl   lubuskie    praca mobilna   za 3 dni wygasa
    siedziba firmy: Warszawa
    kierownik/koordynator  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: kierowanie brygadą pracowników (roboty kablowe teletechniczne / elektryczne niskiego napięcia)
  • Technik dentystyczny (ortodoncja)

    Praca.pl   lubuskie     za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    14 dni
    Możesz wybrać jedną z trzech specjalizacji: pracę z akrylem, obsługę programów do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD/CAM) lub pracę z gipsem. Twoje potencjalne obowiązki: Dział Akrylowy: Tworzenie ruchomych aparatur ortodontycznych, takich jak płytki. Jeśli masz doświadczenie,...