Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

ParaSoft Dystrybucja Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6715 dni temu

Ogłoszenie numer: 18559, z dnia 2006-03-09

Jesteśmy firmą informatyczną, liderem na rynku rozwiązań dla placówek handlowych. Działając na terenie całego kraju, ciągle zdobywamy nowych Klientów. W związku z rozpoczęciem nowych projektów poszukujemy pracowników do działu wdrożeń.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Prowadzenie wdrożeń systemów informatycznych w obiektach handlowych. Nadzór nad wdrożonymi systemami.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego - bardzo dobra znajomość Linuxa - umiejętność pisania skryptów Bash, AWK - znajomość baz SQL - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Wybranym osobom ofeujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę