Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

ParaSoft Dystrybucja Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6896 dni temu

Ogłoszenie numer: 13193, z dnia 2005-09-09

Jesteśmy firmą informatyczną, liderem na rynku rozwiązań dla placówek handlowych. Działając na terenie całego kraju, ciągle zdobywamy nowych Klientów. W związku z rozbudową działu wdrożeń poszukujemy pracowników do biura w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Zapraszamy do współpracy ambitne osoby z inicjatywą, otwarte na nowe kierunki rozwoju, z silną motywacją do działania. Zakres obowiązków: - instalacje, konfiguracje naszych systemów - wdrożenia - konsultacje

Wymagania

- ogólna znajomość baz danych - b. dobra znajomość sprzętu komputerowego - znajomość sprzętu sklepowego - znajomość Linux'a - prawo jazdy - atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwość rozwoju zawodowego