Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Wdrożeniowiec / serwisant

Infolet Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5351 dni temu

Ogłoszenie numer: 84386, z dnia 2009-12-21

Infolet Sp. z o.o. - Personnel Solutions jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji oraz udostępnianiu pracowników dla międzynarodowych korporacji oraz dużych i małych firm. Posiadamy doświadczenie w projektach dla branż: * Informatyka i Telekomunikacja, * Finanse, Bankowość, Ubezpieczenia, * Inżynieria i Produkcja, * Budownictwo (drogowe i mieszkaniowe), * Sprzedaż.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- Program Comarch Optima: instalacja, konfiguracja, tworzenie wzorców księgowań, analiz, prowadzenie szkoleń dla Klientów, serwisowanie. - Program Comarch Klasyka: aktualizacje, serwisowanie. - Bieżąca administracja serwerów Win 2003/2008, Linux. - Bieżąca administracja sieci komputerowych.

Wymagania

- Biegła znajomość oprogramowania Comarch Optima Księgowość, Handel, umiejętność tworzenia analiz i raportów. - Minimum 2 lata doświadczenia w serwisowaniu/ wdrażaniu programu Comarch Optima. - Dobra znajomość baz danych SQL. - Wiedza z zakresu administracji systemami operacyjnymi i aplikacjami MS Windows. - Znajomość zagadnień LAN/WAN. - Komunikatywna znajomość języka angielskiego. - Prawo jazdy kategorii B Mile widziane: - Wyższe wykształcenie (informatyka i pokrewne). - Kurs Cisco CCNA. - Znajomość oprogramowania CDN Klasyka. - Znajomość Win 2003/2008 Server. - Znajomość Linux.

Oferujemy

- Rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu. - Jasno określony system premiowy. - Szkolenia zawodowe.