Zobacz więcej ofert pracy

Visual Merchandiser

Marketing Investment Group S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3411 dni temu

Grupa MIG to Firma, która z pasją od prawie 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O'neill, Lotto, Head, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce zatrudnienia: Kraków
Nr Ref.: VM/2015

Główne obowiązki i zadania:
  • Tworzenie i aktualizowanie standardów VM sieci sklepów w Polsce i na rynkach zagranicznych

  • Opracowywanie manuali wystawienniczych oraz kompleksowe zarządzanie ekspozycją produktu na terenie sklepu

  • Bieżąca analiza otoczenia rynkowego i konkurencji

  • Kompleksowe zarządzanie ekspozycją produktu na terenie sklepu

  • Udział w koordynowaniu otwarć nowych sklepów pod kątem VM w Polsce i na rynkach zagranicznych

  • Współudział w procesie projektowania - aranżacja wnętrz, wytyczne do projektowania mebli itp.

  • Współudział w wyborze kolekcji

  • Szkolenie pracowników sklepu w zakresie VM oraz bieżących trendów

Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Visual Merchandisera - doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji, manuali oraz podręczników operacyjnych

  • Praktycznej znajomości nowoczesnych trendów i zasad VM

  • Wysoko rozwiniętego zmysłu estetycznego

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, precyzji i dbałości o szczegóły

  • Komunikatywności i otwartości na kontakt z ludźmi

  • Biegłej znajomości języka angielskiego

  • Czynnego prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych podróży służbowych

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole

  • Realny wpływ na rozwój marki

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zniżki na nasze produkty

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)