Zobacz więcej ofert pracy

Visual Merchandiser

Marketing Investment Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
Kraków
praca stacjonarna
4047 dni temu

Grupa MIG od wielu lat skutecznie wprowadza na polski rynek znane, międzynarodowe marki i sprawnie nimi zarządza. Profesjonalizm i zaangażowanie osób tworzących zespół Marketing Investment Group są źródłem sukcesu, jaki w naszym kraju odniosły między innymi Timberland, Lacoste, Umbro, 50 Style oraz Sizeer.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce zatrudnienia: Kraków
Nr Ref.: VM/13

GŁÓWNE OBOWIĄZKI I ZADANIA:

  • Utrzymywanie zgodnego z założeniami brandu wizerunku VM w sieci sklepów Sizeer
  • Opracowywanie manuali wystawienniczych dla Sizeer,
  • Kompleksowe zarządzanie ekspozycją produktu na terenie sklepu,
  • Koordynacja otwarć nowych sklepów pod kątem VM,
  • Implementacja i koordynacja wytycznych dotyczących VM,
  • Współudział w procesie projektowania - aranżacja wnętrz, wytyczne do projektowania mebli, itp.,
  • Bieżące śledzenie i analiza trendów w modzie,
  • Szkolenie pracowników sklepu w zakresie VM.
OCZEKUJEMY:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w branży odzieżowej i/lub obuwniczej,
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Poczucie estetyki i smaku,
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży i merchandisingu,
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Komunikatywność
  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • Dużą samodzielność działania
  • Atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do realizacji celów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)