Zobacz więcej ofert pracy

Visual Merchandiser

Marketing Investment Group Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4625 dni temu

SIZEER to największa w Polsce sieć sklepów z obuwiem i konfekcją sportowo-lifestyle'ową marek takich, jak: NIKE, ADIDAS, REEBOK, PUMA, UMBRO, ASICS, TIMBERLAND, Jeśli interesujesz się sportem, masz dużo energii i chcesz dołączyć do naszego zespołu, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków Nr Ref.: VM/11

ZADANIA:
  • Współudział w opracowywaniu manuali wystawienniczych dla poszczególnych koncepcji sklepowych,
  • Współudział w procesie projektowania (aranżacja wnętrz, wytyczne do projektowanie mebli, itp),
  • Odpowiedzialność za wystawiennictwo i ekspozycję towarów w podległych strumieniach sprzedaży,
  • Przeprowadzanie cyklu szkoleń dla personelu podległych placówek z zasad visual merchandisingu,
  • Bieżące śledzenie nowych trendów i pojawiających się nowinek w ww. obszarach
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Poczucie estetyki i smaku,
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży i merchandisingu,
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Komunikatywność
  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:

Oferujemy rozwój zawodowy w stabilnej firmie, pracę w profesjonalnym zespole,
a także dużą samodzielność działania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)