Zobacz więcej ofert pracy

VIP Flight Attendant

Work & Business Solutions
Kraków, Krakow Balice
praca stacjonarna
2509 dni temu

Our Client as one of the premier private aviation companies in the world, works with clients who demand and expect the highest level of excellence and service. The company offers aircraft management also to other private aircraft owners who require to have their aircraft operated and crewed to the same exacting standards. Currently we are looking for:

Miejsce pracy: Krakow Balice
Nr ref.: VFA/KRK/17
Zadania:
  • Full standard job functions of Flight Attendant working for high profile clients on their private jets
  • Coordinate all travel activities of Principle
  • Accompany them on worldwide trips on Private Aircraft
  • Ensuring the confirmed travel itinerary runs smoothly
Wymagania:
  • Experience with customer service (e.g. aviation, hotel trade, VIP service)
  • Fluency in English and Polish; any additional language is a benefit
  • A strong sense of responsibility and excellent interpersonal skills
  • Exceptional standard of professional excellence, discretion and integrity
  • Social competence in a multicultural environment
  • Diplomatic behaviour under stress
  • Ability to work independently
  • Flexibility and creativity
  • Domiciled in the Krakow area or willing to relocate
  • Valid passport

Oferujemy:
  • Attractive working conditions and salary
  • Permanent contract
  • Accommodation & Transport Provided
  • Working in the international environment
  • Possibility of professional development

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci

Poznaj

WBS Sp. z o.o.

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!