Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
VFX Artist (AAA games)

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2861 dni temu

Dla naszego Klienta –- międzynarodowej firmy z wieloletnią tradycją w czołówce tworzenia gier AAA, poszukujemy obecnie Managera do prowadzenia bardzo prestiżowego projektu na stanowisku:

Kraków
Nr ref.: 5788

Wymagania:

  • Praca jako FX Artist przy przynajmniej jednym wydanym tytule na PC, mobile lub konsole
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia jako FX Artist
  • Umiejętność tworzenia tekstur do efektów od podstaw aby dopasować je do istniejącego stylu
  • Umiejętnośc modelowania systemów partycli w 3D
  • Rozległa wiedza i wprawa w pracy z Unreal Engine 3
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z narzędziami lub wydajnością w obszarze VFX jeśli takie się pojawią
  • Ugruntowana wiedza z zakresu systemów VFX i ich ograniczeń, mobile FX authoring etc.
  • Zamiłowanie do gier z gatunku bijatyk
  • Pasja do tworzenia gier
  • Doświadczenie w pracy z VFX na platformach mobilnych

Obowiązki:

  • Bliska współpraca z designerami i programistami w tworzeniu efektów wizualnych do gry
  • Odpowiedzialność za system VFX, utrzymanie, tworzenie nowych efektów i dopracowywanie istniejących
  • Tworzenie systemów partycli, post-efektów i efektów oświetlenia
  • Współpraca z lead artist i producentem dla zapewnienia ukończenia efektów z wymaganą jakościa i w zadanym czasie
  • Wsparcie techniczne i integracja systemu VFX na silniku gry w czasie rzeczywistym
  • Czynny udział w dyskusjach zespołu graficznego, wyrażanie opinii i sugestii

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole profesjonalistów światowej klasy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy i formę zatrudnienia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dodatki na edukację, ubezpieczenie i zdrowie
  • Karnety sportowe
  • Przyjazny zespół i atmosfera
  • Wygodne biuro w centrum Krakowa z przestrzenią relaksową