Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
UNIT MANAGER

Eco Trade Sp. o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5825 dni temu

Ogłoszenie numer: 47557, z dnia 2008-08-04

Nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna branży spożywczej.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
  • opracowywanie planów sprzedaży oraz ich kontrola,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych,
  • ocena wyników pracy własnej i zespołu,
  • współpraca z zespołem,
  • wdrażanie nowych przedstawicieli handlowych.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra organizacja pracy,
  • konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność planowania,
  • komunikatywność.

Oferujemy

W zamian gwarantujemy pracę w młodym, energicznym zespole, umowę o pracę oraz interesujące warunki pracy i płacy.