Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Trener-Coach Warszawa
Trener Infolinii / Trenerka Infolinii

Benefit Systems S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
511 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nasz oczekiwania
  • Masz za sobą wiele godzin spędzonych na sali szkoleniowej w roli trenera/trenerki zespołów Infolinii/Obsługowych?
  • Przeprowadzałeś/aś coachingi i szkolenia dla pracowników Infolinii i nie tylko?
  • Możesz pochwalić się doświadczeniem pracy w obsłudze Klienta lub Użytkownika, w tym obsłudze reklamacji?
  • Znasz rynkowe trendy w zakresie obsługi klienta i potrafisz je z sukcesem wdrożyć?
  • Nie obce Ci jest tworzenie szkoleń szytych na miarę?
  • Współpracowałaś/eś z biznesem i potrafisz nawiązywać z nim dobre relacje?
  • Lubisz pracować w zespole, ale również doskonale radzisz sobie w samodzielnych zadaniach?
  • Dbasz o swój rozwój i potrafisz rozwijać innych?
  • Swój sukces mierzysz wynikami osób, które szkolisz?
  • Twoim atutem jest ukończenie szkoły trenerskiej?
  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?
Zakres obowiązków
  • Praca trenera wewnętrznego, w tym ok. 50% czasu pracy jako trener Infolinii oraz ok. 50% w projektach ogólnofirmowych;
  • Analiza potrzeb szkoleniowych;
  • Dbanie o wysokie standardy pracy i jakość obsługi klienta/użytkownika;
  • Opracowywanie i realizacja wewnętrznych planów szkoleniowych;
  • Udoskonalanie obecnych i wdrażanie nowych programów szkoleniowych;
  • Przeprowadzanie szkoleń grupowych i indywidualnych;
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych, prezentacji;
  • Ewaluacja szkoleń;
  • Uczestnictwo w innych projektach związanych z rozwojem pracowników.
Oferujemy
  • Czekamy na Ciebie w biurze przy stacji metra Rondo Daszyńskiego z umową o pracę;
  • Dzięki szkoleniom specjalistycznym i ogólnorozwojowym będziesz rozwijać swoje umiejętności;
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia;
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę;
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch;
  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię concierge;
  • Możesz skorzystać z dofinansowania nauki w szkołach wyższych oraz platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego;
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems;
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych;
  • Możliwość uczestnictwa w wolontariacie pracowniczym w ramach programu MultiUczynek;
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej;
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci;
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru;
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej ;)

Poznaj

Benefit Systems SA

Witaj w świecie MultiMożliwości!

Benefit Systems, tutaj słowo „możliwości” odmieniamy przez wszystkie przypadki i serwujemy w multi dawkach. Działamy na polskim rynku od 2000 roku. Jesteśmy trendsetterem w benefitach sportowych i wspieramy dbałość o dobrostan pracowników oraz dostarczamy narzędzia ułatwiające prace działów HR.

Na co dzień pracujemy nad kultowymi produktami, znanymi niemal przez każdego pracownika! Tworzymy ekosystem kompleksowych rozwiązań, które motywują do zmiany życia na lepsze. Przekonaj się osobiście:

  • Stworzona przez nas karta MultiSport jest jednym z najpopularniejszych benefitów na rynku. Daje dostęp do różnorodnych dyscyplin sportowych, eksperckich kursów, motywującej dawki wiedzy i wspiera użytkowników w zdrowym i aktywnym stylu życia.
  • Nasza platforma MultiLife z narzędziami wspierającymi dobrostan, umożliwia osiągnięcie osobistych i zawodowych celów. Użytkownicy mogą dzięki niej korzystać ze wsparcia ekspertów, przydatnych aplikacji i szerokiej oferty kursów. MultiLife wspiera ich w czterech kluczowych obszarach: psychologia, zdrowie, dieta, rozwój.
  • Wdrożyliśmy i rozwijamy MyBenefit, czyli platformę kafeteryjną, dająca dostęp do szerokiej oferty świadczeń oraz narzędzie do wsparcia procesów HR, dzięki któremu pracodawcy mogą uprościć pracę całej organizacji.

Jak wygląda nasz zespół?
W naszej głównej spółce Benefit Systems SA zatrudniamy ponad 1000 osób. W naszym zespole spotkasz nie tylko ekspertów od sprzedaży i obsługi klienta, ale także prawników, finansistów, specjalistów ds. marketingu, HR, analityków i wielu innych profesjonalistów. Znajdź rolę dla siebie i wejdź do świata MultiMożliwości.