Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tłumacz śląskie
Tłumacz języka koreańskiego

KwangDuck Poland Sp. z o.o.
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
2975 dni temu

Ogłoszenie numer: 1186452, z dnia 2016-07-26

Kwang DuckA&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji w branży motoryzacyjnej. Nasi klienci są producentami najbardziej popularnych samochodów i części samochodowych.

Do nowo otwartej siedziby poszukujemy członków zespołu, którzy chcą pomóc nam w realizacji naszej misji i zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i najbardziej atrakcyjne części samochodowe na rynku motoryzacyjnym.

Miejsce pracy: śląskie, Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

  • tłumaczenia ustne ( polsko- koreańskie, koreańsko – polskie) podczas spotkań zewnętrznych i wewnętrznych, szkoleń, wizytacji,
  • wsparcie w komunikacji do polskojęzycznych pracowników
  • tłumaczenia pisemne (polsko- koreańskie, koreańsko –polskie): oficjalne pisma, korespondencja mailowa, umowy, oferty

Wymagania

  • studia wyższe (kierunek: koreanistyka)
  • bardzo dobra znajomość j. koreańskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność
  • mile widziana także znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowę na pełen etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szerokie możliwości rozwoju