Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Tłumacz do monitorowania przetargów zagranicznych (UE)

INSGRAF Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5257 dni temu

Ogłoszenie numer: 91831, z dnia 2010-03-25

INSGRAF jest Spółką z o.o. z siedzibą w Warszawie i zakładem produkcyjnym w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie). Nasz zakład produkcyjny wytwarza meble dla szkół, przedszkoli, biur i magazynów. Meble dystrybuujemy za pośrednictwem katalogów, które 2 razy w roku wysyłamy do niemalże wszystkich placówek oświatowych w Polsce. Działalnością obejmujemy także rynki zagraniczne, tam nasze meble trafiają do szkół i przedszkoli za pośrednictwem naszych dealerów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wyszukiwanie w Internecie przetargów zagranicznych dotyczących mebli edukacyjnych;
  • Raportowanie o znalezionych przetargach;
  • Tłumaczenie wymagań przetargowych na jęz. polski;
  • Wypełnianie formularzy przetargowych na podstawie wskazań i zaleceń pracowników działu handlowego firmy przydzielonych do pomocy;
  • Monitorowanie wyników przetargów;

Wymagania

  • Przygotowanie ekonomiczne;
  • Biegła znajomość conajmniej jednego z wymienionych języków:
    • szwedzki
    • duński
    • francuski
    • włoski
    • hiszpański
    • portugalski
    • niderlandzki

Oferujemy

  • Bezstresową pracę w domu;
  • Nielimitowany czas pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy;