Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
TESTER OPROGRAMOWANIA

F.U.H. "SEMACO" Sp.j. J.Skałoń, G.Strojniak, M.Strojniak
Kraków
praca stacjonarna
4737 dni temu

Firma zajmująca się sprzedażą przemysłowych maszyn szwalniczych,
urządzeń prasowalniczych, nowoczesnych systemów wyposażenia krojowni

oraz produkcją i sprzedażą własnego oprogramowania CAD/CAM dla producentów odzieży, mebli tapicerowanych i branż pokrewnych

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:
Kraków

Zadania:
  • testowanie aplikacji biznesowych z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi do testowania
  • analiza wymagań
  • przygotowywanie i przeprowadzanie planów testów, jak również tworzenie i wykonywanie przypadków testowych na różnych poziomach testowania
  • przygotowanie i przeprowadzenie zautomatyzowanych testów funkcjonalnych i regresywnych
  • przeprowadzanie testów i ich automatyzacja według zdefiniowanych planów
  • cykliczne sporządzanie raportów z przeprowadzanych testów, tworzenie metryk i analiz
  • prowadzenie dokumentacji
  • konfiguracja środowisk testowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)
  • minimum rok doświadczenia w testowaniu aplikacji
  • umiejętność tworzenia ścieżek testowych oraz znajomość metod testowania
  • doświadczenie w pisaniu testów automatycznych
  • doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji z wykorzystaniem najlepszych praktyk
  • znajomość zagadnień związanych z metodami testowania oprogramowania
  • znajomość oprogramowania typu bugtracker
  • umiejętność analitycznego myślenia i diagnozowania słabych miejsc" kodu
  • wiedza z zakresu wytwarzania dokumentacji projektowej/testowej (m.in. scenariusze testowe, plany testów, instrukcje użytkowników)
  • samodzielność, dociekliwość, pomysłowość oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w grupie i pozytywne nastawienie
  • znajomość jęz. angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • znajomość zagadnienia automatyzacji testów
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w Quality Assurance
  • doświadczenie z różnymi metodykami testowania najlepiej potwierdzona certyfikatem ISEB/ISTQB
  • podstawowa znajomość programowania w dowolnym języku
Oferujemy:
  • ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący pełną opiekę medyczną,
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy;
  • aromatyczną kawę i inne "pracoumilacze"
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".