Tester (AQA engineer)

Breakthrough Technolocies sp. Z o.o.
Warszawa, Mokotów
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa
5 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9313949, z dnia 2024-10-11

Breakthrough Technologies to innowacyjna firma technologiczna specjalizująca się w najnowocześniejszych rozwiązaniach programowych. Poszukujemy Inżyniera AQA z pasją do testów automatycznych, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu w Warszawie. Jeśli znasz GoLand i jesteś gotów wnosić wkład w znaczące projekty, chętnie Cię poznamy!

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Nr Ref.: 571085857

Opis stanowiska

 • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie zautomatyzowanych skryptów testowych dla różnych aplikacji programowych.

 • Współpraca z zespołami programistycznymi w celu określenia wymagań testowych i tworzenie szczegółowych planów testów.

 • Wykonywanie testów, zgłaszanie błędów i zapewnianie wysokiej jakości dostarczanych produktów.

 • Ciągłe doskonalenie struktury automatyzacji i rozszerzanie pokrycia testowego.

 • Monitorowanie wyników testów, debugowanie błędów i ścisła współpraca z programistami w celu rozwiązywania problemów.

 • Zapewnienie zgodności z branżowymi standardami i najlepszymi praktykami.

Wymagania

Wymagane umiejętności i kwalifikacje:

 • Doświadczenie: 2+ lata w testach automatycznych.

 • Języki: Znajomość C/C++ lub GoLand

 • Poziom języka angielskiego: B1-B2 (średniozaawansowany) – umiejętność skutecznej komunikacji z międzynarodowym zespołem.

 • Doświadczenie w pracy z frameworkami i narzędziami do testów automatycznych.

 • Znajomość zwinnych metodologii rozwoju oprogramowania (agile).

 • Silne umiejętności rozwiązywania problemów oraz dbałość o szczegóły.

Mile widziane:

 • Doświadczenie z pipeline’ami CI/CD.

 • Znajomość środowisk testowych w chmurze.

Oferujemy

Co oferujemy:

 • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń.

 • Elastyczny, hybrydowy model pracy.

 • Możliwość pracy w dynamicznym i innowacyjnym środowisku.

 • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj