Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketer

Direct Marketing Group
Kraków
praca stacjonarna
5228 dni temu

Ogłoszenie numer: 96700, z dnia 2010-04-23

Od dwóch lat budujemy wiarygodny wizerunek naszych Partnerów na rynku. Realizujemy rozmaite kampanie, dzięki doświadczonym menadżerom oraz wyspecjalizowanym grupom telemarketingowym. Już dziś masz szansę dołączyć do naszego zespołu w jednym z profesjonalnych call center w Lublinie (nowo otwarty oddział), Krakowie lub Katowicach

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: tm/0310

Opis stanowiska

  • obsługa połączeń wychodzących
  • prezentacja oferty handlowej
  • sprzedaż produktów Firmy
  • kompleksowa obsługa Klientów

Wymagania

  • komunikatywność
  • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • dobra dykcja i miły głos
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność w godzinach 15.00-21.00 od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • bezpłatne szkolenia z zakresu wiedzy produktowej, technik sprzedaży oraz profesjonalnej obsługi Klienta
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie, gwarantowana stawka godzinowa od 7zł do 12zł netto
  • pracę w profesjonalnym biurze call-center

Wynagrodzenie

Od 1000 do 2000 PLN