Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketer

Hestianin sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6087 dni temu

Ogłoszenie numer: 40057, z dnia 2008-02-18

Spółka funkcjonuje od 5 lat w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Obecnie oferuje najlepszy na rynku produkt inwestycyjny dla osób fizycznych.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów i umawianie spotkań z przedstawicielami Spółki. Telemarketer nie prowadzi sprzedaży przez telefon!

Wymagania

- komunikatywność, - dobra dykcja, - kreatywność i szybkość myślenia, - dobra organizacja pracy, - umiejętność obsługi komputera (Excell, Word).

Oferujemy

- umowę o pracę, - atrakcyjny i motywacyjny sposób wynagradzania, - stacjonarny sposób pracy, - pracę w młodym zespole.