Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Telemarketer/ka

Sanmar Sp. z o.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
5993 dni temu

Ogłoszenie numer: 42536, z dnia 2008-03-18

sprzedaż usług telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

Autoryzowany Partner sieci Orange do stale rozwijającego się call center w Sosnowcu zatrudni osoby poslugujące sie sprawnie językiem polskim, o milej barwie glosu i sprawnej dykcji, chcące się uczyć i stale podnosić swoje kwalifikacje. Poszukujemy kandydatek i kandydatów z terenu Sosnowca,Będzina,Dąbrowy Górniczej ,Czeladzi,Myslowic,Jaworzna i okolic.

Wymagania

  • komunikatywność,
  • obsługa komputera,
  • wykształcenie średnie.
  • doświadczenie w telemarketingu będzie atutem, ale nie jest koniecznością.
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe plus wysoka premia uzależniona od wyników pracy,
  • umowa o pracę po okresie próbnym,
  • bezpłatne szkolenia,
  • pracę w solidnym, mlodym i zgranym zespole.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.