Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Telefoniczny konsultant obsługi klienta, operator infolinii

PANEK S.A.
dolnośląskie, Lubin
praca stacjonarna
4919 dni temu

Ogłoszenie numer: 141089, z dnia 2011-03-31

PANEK S.A.

PANEK S.A. - jest jedną z największych firm zajmujących się wynajmem krótko- i długoterminowym w Polsce. Jesteśmy obecni w 43 największych miastach naszego kraju.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Lubin

Nr Ref.: IKP/01/11

Opis stanowiska

Praca polega na obsłudze telefonicznej klientów firmy. Do obowiązków pracownika należeć będzie:
- przyjmowanie zleceń telefonicznych, od stałych oraz nowych klientów

- udzielanie drogą telefoniczną informacji o ofercie firmy
- koordynacja zleceń, oraz przekazywanie ich pracownikom podległych oddziałów
- obsługa panelu rezerwacji internetowych
- prowadzenie dokumentacji dotyczącej organizowanych zleceń

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego (warunek absolutnie bezdyskusyjny)
- biegła znajomość obsługi komputera wraz z pakietem Office (szczególnie Excell)
- dobra dykcja
- wysoka kultura osobista
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
- wysoka dyspozycyjność
- min. wykształcenie średnie

- dobra znajomość topografi Polski
- zamieszkanie na terenie miasta Lubina lub powiatu lubińskiego

Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferta skierowana jest wyłącznie do osób zamieszkałych na terenie Lubina i powiatu lubińskiego, oraz posługujących się biegle językiem angielskim.
Aplikacje osób zamieszkałych poza Lubinem lub powiatem lubińskim nie będą rozpatrywane.

Oferujemy

- umowę o pracę

- wynagrodzenie dwupoziomowe (pensja stała + prowizja) w granicach 2500 - 5000 zł brutto

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: (laptop i telefon służbowy)

Wynagrodzenie

Od 2500 do 5000 PLN