Technolog

Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o.
łódzkie
specjalista mid / senior / ekspert / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca mobilna
3 godz. temu

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: mazowieckie - zapewniamy pakiet relokacyjny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • badanie wyrobów gotowych
  • opracowywanie nowych receptur
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • doświadczenie w pracy w laboratorium
  • umiejętność pracy w zespole
PRACODAWCA OFERUJE:
  • praca w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet relokacyjny
  • miłą atmosferę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 Zainteresowane osoby prosimy i przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych.