Najnowsze oferty pracy

  • Technolog Żywności

    ER Group   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Janów Podlaski
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Przyszły zakres obowiązków: Kompleksowa odpowiedzialność za procesy związane z tworzeniem receptur i technologii wytwarzania nowych produktów zgodnie z obowiązującymi procedurami; Opracowywanie receptur dla nowych produktów; Doskonalenie istniejących receptur i procesów produkcyjnych w...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o.
Drobin
praca stacjonarna
3574 dni temu

Ogłoszenie numer: 581088, z dnia 2015-01-05

Zakłady Mięsne OLEWNIK istnieją od 1989 roku. Od chwili powstania są symbolem doskonałego smaku polskich wędlin.

Wykorzystujemy swoje bogate doświadczenie, innowacyjność oraz wysokie kompetencje w zakresie przetwórstwa mięsa wieprzowego, aby dostarczyć markowych produktów o wartości dodanej na rynkach krajowym oraz zagranicznych. Zaufanie, jakim obdarzają nas Konsumenci przy wyborze produktów wymaga profesjonalizmu oraz dużego zaangażowania Zespołu pracowników. Zatrudniamy 1000 pracowników, którym stwarzamy bezpieczne warunki pracy, dobrą atmosferę, szanse na rozwój zawodowy dążący do doskonałości.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Drobin

Nr Ref.: T/12/14

Opis stanowiska

  • opracowywanie i nadzór nad procesami technologicznymi

  • systemowa analiza i doskonalenie procesu technologicznego

  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - technologia żywienia
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych