Praca.pl Praca Mazowieckie Drobin
Technolog żywności

Praca Technolog żywności Drobin najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Technolog żywności mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista Kontroli Jakości

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Ząbki, ul. Wolności 50    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Zapewnienie wymaganej jakości produktów przygotowywanych do wysyłki do naszych klientów. Raportowanie nieprawidłowości związanych z przygotowywaniem produktów wysyłanych do klientów MAKRO oraz opracowywanie reklamacji dotyczących jakości...
  • Specjalista ds. certyfikacji

    ManpowerGroup   Błędów    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)
    6 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór nad dokumentacją Systemu Zapewnienia Jakości, zgodnie z wymaganiami standardu BRC, IFS; Koordynacja procesu audytów i inspekcji wewnętrznych; Koordynowanie szkoleń wewnętrznych z zakresu zapewnienia jakości i dodatkowych certyfikacji; Nadzór nad systemem HACCP;...