Zobacz więcej ofert pracy

Technolog

EKS Śląska Sp. z o.o.
Czechowice-Dziedzice
praca stacjonarna
5892 dni temu

Ogłoszenie numer: 44667, z dnia 2008-05-29

Firma EKS Śląska zajmuje się produkcją drutów nawojowych miedzianych.

Technolog

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków należą: - kontrola jakości wyrobów - nadzór nad procesem produkcyjnym - prowadzenie statystycznej oceny kontroli procesu - kontakty z klientem

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne - zdolność myślenia technologicznego - podstawowa znajomość obsługi komputera - znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - dyspozycyjność: możliwość pracy zmianowej - zaangażowanie w pracy - umiejętność pracy w zespole. Mile widziane wykształcenie o profilu chemicznym

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowania - szkolenia pracowników - spotkania integracyjne