Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Technolog żywności

Ekoland
śląskie
praca stacjonarna
4870 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma w Tarnowskich Górach w branży spożywczej posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym zatrudni osoby na stanowisko

Zadania:
  • opracowywanie nowych produktów cukierniczych, piekarniczych
  • wdrażanie nowych technologii
  • kierowanie technologią produkcji
  • analiza produkcji
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • praktyka na w/w stanowisku – chętnie w branży cukierniczej, piekarniczej
  • umiejętność współpracy w zespole pracowników
  • znajomość programów komputerowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • pełna samodzielność, dyspozycyjność oraz kreatywność
Oferujemy:
  • praca w rozwijającej się firmie z możliwością awansu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjna praca w młodym zespole współpracowników
  • możliwość zakwaterowania
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)