Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Technolog ze znajomością administrowania siecią informatyczną

Fabryka Elementów Złącznych S.A.
śląskie, Siemianowice Śląskie
praca stacjonarna
4925 dni temu

Ogłoszenie numer: 146155, z dnia 2011-04-25

FEZ S.A.  jest renomowanym producentem elementów złącznych, dostarczającym wysokiej jakości elementy złączne dla klientów krajowych i zagranicznych .

Fabryka Elementów Złącznych Spółka Akcyjna w Siemianowicach Śląskich  poszukuje pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy: śląskie, Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

  • Opracowywanie procesów technologicznych wyrobów,
  • Przeprowadzanie prób technologicznych,
  • Określanie parametrów technicznych stosowanych w procesie technologicznym,
  • Nadzorowanie zgodności przebiegu procesu technologicznego z obowiązującą dokumentacją,
  • Zarządzanie pracą sieci komputerowej w zakładzie,
  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy sprzętu w sieci,
  • Zarządzanie stroną internetową

Wymagania

  • Wykształcenie – wyższe techniczne o specjalności przeróbka plastyczna i obróbka cieplna stali,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Praktyczna i ugruntowana wiedza z zakresu zarządzania siecią komputerową , oraz  z zagadnieniami bezpieczeństwa sieci i aplikacji,
  • Samodzielne, metodyczne podejście do pracy,
  • Odpowiedzialność,
  • Umiejętność planowania swojej pracy,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego