Technolog Produkcji Poligraficznej

MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Poznań, Nowe Miasto
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
5 dni temu
Producent opakowań z tektury litej w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań, Nowe Miasto

Opis stanowiska:
  • opracowanie zleceń produkcyjnych od strony technologicznej na podstawie kalkulacji,
  • przeprowadzanie prób wdrożeniowych dla nowych wyrobów i komponentów,
  • dobór technologii i materiałów do wymagań technicznych Klienta,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy, m.in. z działem handlowym oraz osobami zarządzającymi produkcją,
  • ścisła współpraca z działem CAD i studiem graficznym,
  • doradztwo technologiczne dla opiekunów Klienta, handlowców i innych działów,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,
  • obsługa komputera – wprowadzanie danych technicznych, opracowywanie zleceń, obsługa systemów i wewnętrznej platformy MDM-DRUK.
Wymagania:
  • znajomość zagadnień związanych z maszynami oraz procesami poligraficznymi,
  • znajomość materiałów stosowanych w poligrafii oraz ich zastosowania,
  • umiejętność identyfikacji problemów oraz ich rozwiązywania,
  • zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków, stawiania hipotez oraz ich weryfikacji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poligraficznym,
  • bardzo dobre warunki pracy, nowoczesny park maszynowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w renomowanej firmie,
  • możliwość dołączenia do programu Multisport oraz do ubezpieczenia grupowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Przedmiotem naszej działalności jest druk offsetowy na arkuszowych maszynach Heidelberg (do formatu B1). Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, począwszy od druku poprzez wykończenie introligatorskie, co-paking oraz ekspedycję gotowego produktu.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na maszynach typu Heidelberg. XL-106-4 to nasza najnowsza maszyna, pozwalająca na druk 4 kolorów z technologią „Push to stop”, posiada wbudowaną kontrolę koloru in line. Po prostu nie do zatrzymania. XL-106-6 to nasza druga najnowsza maszyna pozwalająca na druk 6 kolorowy wraz z lakierem UV in line. Dzięki zastosowaniu komory lakierującej i nanoszenia warstwy lakieru przy pomocy wałka rastrowego zyskaliśmy dodatkowe możliwości wykorzystania całej gamy lakierów od tradycyjnego UV aż do lakierów strukturalnych, co przy odpowiednim projekcie pozwala uzyskać zaskakujące efekty.