Technolog meblowy

Sunreef Venture S. A.
Gdańsk
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
2 dni temu

Ogłoszenie numer: 9175645, z dnia 2024-08-12

Firma Sunreef Yachts poszukuje do swojego zespołu doświadczonego Technologa Meblowego. Idealny kandydat będzie posiadał umiejętności manualne, wiedzę z zakresu technologii połączeń stolarskich, znajomość okuć meblowych oraz doświadczenie zarówno w praktyce, jak i teorii.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Wybór odpowiednich materiałów drzewnych i drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych, zgodnie ze specyfikacjami projektowymi.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności i jakości produktów.
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz produkcyjnym w celu realizacji zamówień zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych pojawiających się w trakcie produkcji.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży jachtowej lub meblarskiej.
  • Znajomość nowoczesnych technik obróbki drewna.
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych.
  • Znajomość norm jakościowych i standardów branżowych.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność zarządzania czasem.

Mile widziane:

  • Umiejętności manualne.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość programu SolidWorks.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – obecnie zatrudniamy ok 2 tys. pracowników i zwiększamy ilość miejsc pracy w związku z kolejnymi zamówieniami.
  • Dajemy możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.
  • Gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w godzinach 6.00-14.15 oraz 13.30-21.45, w tym 30-minutowa przerwa.
  • Możliwość nadgodzin 50% i 100% płatnych.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc.
  • Dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os.
  • Zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os.
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED za 1 zł.
  • Kartę Multisport od 19 zł netto.
Zainteresowany? Skontaktuj się za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe jachty projektowane są specjalnie dla klientów szukających luksusu i przestrzeni. Innowacyjny design, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jachtów Sunreef.