Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Technolog-Konstruktor

Wiko Company SA
mazowieckie
praca stacjonarna
5575 dni temu

Ogłoszenie numer: 69653, z dnia 2009-07-13

Wiko Company S.A. jest producentem i dostawcą kompleksowego wyposażenia biur, banków, sklepów, hoteli, terminali lotniczych, stacji benzynowych oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność na rynku krajowym oraz międzynarodowym od 20 lat i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 15/2009

Opis stanowiska

Technolog-Konstruktor do Działu Technicznego Przygotowania Produkcji - obróbka płyty

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie technologii obróbki drewna - Technolog Drewna (lub inne wykształcenie wyższe poparte wieloletnim doświadczeniem w branży).
  • Staż pracy min.2 lata.
  • Znajomość rysunku technicznego, umiejętność tworzenia dokumentacji w systemach komputerowych.

Oferujemy

  • Możliwość rozwojowej pracy w młodym, dynamicznym zespole.
  • Wynagrodzenie odpowiadające profilowi i wymaganiom stanowiska.