Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Technik mechanik

Zakład Aparatury Pomiarowej Kwant SP. Z O.O.
Kraków
praca stacjonarna
6241 dni temu

Ogłoszenie numer: 30373, z dnia 2007-06-15

Zakład Aparatury Pomiarowej KWANT sp. z o.o. od wielu lat działa na rynku energetyki zawodowej dostarczając swoim klientom aparaturę kontrolno-pomiarową do pomiaru emisji pyłów wytworzoną w własne, patentowane rozwiązania technologiczne. Więcej informacji na stronie www.kwant-inst.pl

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku technika mechanika będzie uczestniczyć w pracach montażowych (montaż mechaniczny) aparatury kontrolno-pomiarowej wytwarzanej przez firmę. Będzie także zaangażowana w pracach uruchomieni owych i serwisowych sprzedawanej aparatury.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne ( nie dyskredytujemy absolwentów techników zawodowych o pokrewnych profilach) - zdolności manualne (umiejętność precyzyjnego montażu mechanicznego) - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole - umiejętność obsługi programu AutoCAD, MS Windows, MS Office - mile widziana znajomość języka angielskiego - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- ciekawą pracę w firmie wdrażającej na rynku innowacyjne technologie - motywująca praca w młodym i prężnym zespole - atrakcyjne zarobki - możliwość zdobycia bogatej praktyki inżynierskiej na wielu polskich obiektach przemysłowych