Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Programista PHP Katowice
Technik IT ze znajomością PHP

BORDER 6 Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3160 dni temu

Ogłoszenie numer: 879066, z dnia 2015-11-20

Producent zaawansowanych rozwiązań sieciowych poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należeć będzie rozwijanie interfejsów PHP dla wewnętrznych potrzeb firmy, a także ogólno pojęta obsługa IT, monitoring i maintenance serwerów firmy. W zależności od profilu kandydata dopuszczalna może być częściowa praca zdalna. Siedziba firmy znajduje się w Katowicach.

Wymagania

  • znajomość języka PHP w wersji 5,
  • znajomość HTML, CSS,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka skryptowego Bash,
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie technicznej dokumentacji oraz swobodną komunikację techniczną w piśmie,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i obowiązkowość,
  • bardzo dobra samoorganizacja czasu pracy,
  • łatwość uczenia się i rozumienia zagadnień informatycznych.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi,
  • znajomość JavaScript - w tym AJAX i jQuery.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny system wynagrodzenia premiujący aktywność i osiągane wyniki.