Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Technik budowy/ Inżynier budowy/ Kierownik robót.

WARGROM Sp.z.o.o.
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
4782 dni temu

Ogłoszenie numer: 153236, z dnia 2011-06-24

Dynamicznie rozwijająca się Firma budowlana zatrudni:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

  • Zorganizowanie pracy budowy.
  • Nadzór nad prowadzoną budową.
  • Koordynowanie pracy.
  • Nadzór nad dokumentacją.
  • Terminowa realizacja zadań.
  • Dyspozycyjność.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie  średnie lub wyższe.
  • Uprawnienia budowlane.
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy

  • Oferujemy ciężką pracę ale w miłym zespole,
  • Niezłe zarobki,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji konstrukcji żelbetowych.