Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Szkoleniowiec / Trener / Psycholog / Pedagog / Nauczyciel

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS
śląskie
praca stacjonarna
5581 dni temu

Ogłoszenie numer: 67745, z dnia 2009-06-16

Placówka wpisana w rejestr Niepublicznych Placówek w Śląskim Kuratorium Oświaty w Katowicach zajmująca się profesjonalnymi szkoleniami dla sektora oświatowego. Główny profil działalności to szkolenia dla nauczycieli szkół oraz przedszkoli.

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: 1/CKN/2009

Opis stanowiska

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS zaprasza do współpracy nauczycieli z doświadczeniem, psychologów, pedagogów, trenerów oraz edukatorów z terenu województwa śląskiego w zakresie prowadzenia szkoleń dla nauczycieli różnych typów szkół i przedszkola. Poszukujemy w szczególności praktyków, którzy wykorzystują: muzykę, plastykę, ruch (arteterapię) w pracy z dziećmi, specjalizują się w dziedzinie wychowania i profilaktyki oraz doradztwie zawodowym. Rozpatrzymy chętnie propozycje własne specjalistów z innych dziedzin ważnych w edukacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i warsztatów
  • doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie za przeprowadzone szkolenia w formie umowy o dzieło
  • Współpraca w dowolnym wymiarze godzin