Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
szkoleniowiec / trener / nauczyciel / edukator

Centrum Kształcenia Nauczycieli LIBRUS
Katowice
praca stacjonarna
5780 dni temu

Ogłoszenie numer: 49584, z dnia 2008-09-18

Placówka wpisana w rejestr Niepublicznych Placówek w Śląskim Kuratorium Oświaty w Katowicach zajmująca się profesjonalnymi szkoleniami dla sektora oświatowego. Główny profil działalności to szkolenia dla nauczycieli szkół oraz przedszkoli.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 40/CKN/2008

Opis stanowiska

Prowadzenie szkoleń dla nauczycieli szkół i przedszkoli na terenie województwa śląskiego z dziedzin: wychowanie, profilaktyka, muzyka, ruch, taniec, plastyka, prawo oświatowe, informatyka i inne.

Wymagania

  • wykształcenia wyższe
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i warsztatów
  • umiejętności interpersonalne
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Oferujemy

  • współpracę z dynamicznym zespołem
  • konsultacje merytoryczne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o dzieło
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.