Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Szef działu new business

Firma Projektowo-Reklamowa Niedzielski
małopolskie
praca stacjonarna
5021 dni temu

Ogłoszenie numer: 118682, z dnia 2010-10-19

www.niedzielski.com.pl Grupa Reklamowa Niedzielski poszukuje osoby na stanowisko szefa działu new business.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Twój naturalny dar w połączeniu z wypracowanymi przez lata metodami sprawia, że nie możesz się opędzić od klientów? Zapoznaj się z nami na stronie www.niedzielski.com.pl, umów spotkanie i wynegocjuj najlepszy kontrakt, jaki można zdobyć – umowę o pracę na stanowisku szefa działu new business. Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie prezentacji
  • analiza rynku pod kątem poszukiwania potencjalnych klientów
  • nadzór nad pracownikami działu new business

Wymagania

  • co najmniej 7 lat udokumentowanego doświadczenia
  • doskonała znajomość branży reklamowej oraz eventowej
  • umiejętność samodzielnego przygotowywania prezentacji
  • komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Zapewniamy pracę w przyjaznej atmosferze oraz wysokie wynagrodzenie w zamian za dobre wyniki.