Pod koniec 2004 roku rozpoczęło swoją działalność Centrum Inżynieryjne, gdzie obecnie zatrudnionych jest ponad 200 inżynierów. Zadaniem Centrum Inżynieryjnego jest przygotowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie samochodowych systemów bezpieczeństwa tj. elektroniki samochodowej, układów kierowniczych i hamulcowych, inteligentnych systemów wspomagania kierowcy, modułów poduszek powietrznych, pasów bezpieczeństwa.
Centrum ściśle współpracuje z innymi ośrodkami inżynieryjnymi na całym świecie, prowadząc wspólne projekty. Zostań jednym z członków międzynarodowego zespołu i aplikuj na następującą pozycję:
ref no: STE/O/2013
Odpowiedzialności:
Analiza dokumentacji projektowej (wymagania systemowe, wymagania klienta, architektura systemu). Przygotowanie specyfikacji testowej. Automatyzacja testów poprzez tworzenie skryptów testowych w języku skryptowym na podstawie specyfikacji. Wykonywanie automatycznych i ręcznych testów systemów wbudowanych. Użycie sprzętu laboratoryjnego i innych narzędzi właściwych dla branży motoryzacyjnej do analizy problemów. Praca nad udoskonalaniem procesu testowego i automatyzacją testów. Praca z narzędziami wspomagającymi testowanie (bazy danych wymagań, narzędzia do raportowania błędów, systemy kontroli wersji). Zapewnienie pokrycia testowego wymagań systemowych. Przygotowanie i utrzymanie wysokiej jakości dokumentacji testowej. Regularna komunikacja z globalnym zespołem projektowym. Koordynacja i planowanie aktywności testowych w projekcie zgodnie z harmonogramem projektu i w oparciu o dostępne zasoby. Przygotowywanie raportów i metryk dla kierownictwa projektu.
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe w inżynierii oprogramowania, elektronice, inżynierii komputerowej lub pokrewnych;
- Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
- Dobra znajomość obwodów elektronicznych (cyfrowych i analogowych);
- Znajomość architektury mikrokontrolerów;
- Znajomość skryptowych języków programowania (np. Python, PERL, bash) lub języka C;
- Bardzo dobra znajomość sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, generator, multimetr, itp.);
- Elementarna wiedza o testowaniu oprogramowania;
- Podstawowa wiedza o protokołach komunikacyjnych w przemyśle samochodowym.
Wymagania opcjonalne:
- Wiedza o systemach wbudowanych;
- Znajomość języka niemieckiego;
- Znajomość programowania systemów wbudowanych (assembler, C);
- Wiedza o projektowaniu produktów w branży samochodowej;
- Doświadczenie w testowaniu oprogramowania;
- Znajomość narzędzi firmy Vector.